sipariş hattı

ziraat bankası sms ile telefon numarası değiştirme

7

Kas, 2018

ZİRAAT BANKASI TELEFON NUMARASI GÜNCELLEME


by Müşteri Temsilcisi Finans 10818
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 oy, Puan: 4,00 / 5)
Loading...

Her yaştan kullanıcıya sahip olan bankacılık sektörü her geçen gün kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Müşterilerine en hızlı ve en kolay şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bankalar teknolojiye bağlı olarak farklı yöntemlere başvururlar.

Eskiden borç ödeme, para yatırma veya bilgi güncelleme gibi birçok işlem adına bankaların şubelerine gitmeye gerek duyulurdu. Ancak günümüzde bu işlemler evden çıkmadan en kısa süre içinde telefon veya internet bankacılığı kullanılarak en kısa sürede yapılabilmektedir. Bu işlemlerin en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde yapılabilmesi için telefon numarası kullanılır.

ziraat bankası sms ile telefon numarası değiştirme

Bankalar kullanıcılarının telefon numarası gibi mevcut bilgilerini sistemlerinde gizli tutarlar. Bankacılık işlemlerinin doğru ve güvenilir bir şekilde yapılabilmesi için sistemde yer alan iletişim numaranızın da doğru olması önemlidir. Herhangi bir nedene bağlı olarak banka kullanıcıları telefon numaralarını değiştirmek isteyebilir. Sistemde kayıtlı olan telefon numaralarınızı değiştirdiğinizde ve bu değişikliği bankanıza bildirmediğinizde bankanız sizlere bilgilendirme yapamayabilir ve internet alışverişi yapabilmeniz mümkün olmayabilir. Ziraat bankası telefon numarası güncelleme işleminin yapılabilmesi için 0850 220 00 00 ve 444 00 00 numaraları müşteri hizmetleri hatları aranabilir ve bilgi alınabilir.

Ziraat bankası telefon numarası güncelleme işlemi için size en yakın olan banka şubesine gidebilirsiniz. Şube aracılığı ile güncelleme yapabilmek için, veznelerden birine veya müşteri temsilcisine gidebilir, telefon güncelleme talebinde bulunabilirsiniz. Size verilen dilekçeyi doğru bir şekilde doldurduktan ve yeni telefon numaranızı beyan ettikten sonra telefon numaranız en kısa sürede değiştirilir.  Ayrıca ATM’leri kullanarak da güncelleme yapılabilmektedir. Bunun için herhangi bir banka ATM’sine giderek banka kartınız ile giriş yapabilir menüde yer alan adımları takip ederek telefon numaranızı en kolay ve en kısa sürede güncelleyebilme şansına sahip olabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

İNG Group Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019
Halkbank Sms ile Kredi Başvurusu
İng Sms ile Kredi Başvurusu
İşbank Sms ile Bakiye sorgulama
Kredi Kartı Asgari Borç Sorgulama
Kredi Kartı Limitimi nasıl yükseltirim
Kredi Notu Öğrenme
  1. Büşra yorumu:

   İyi akşamlar numaramı değiştirdim ama ziraat mobilde eski telefon numaram var nasıl değiştirebilirim yeni numaram ilw

  2. MELİK yorumu:

   VALLAHİ ALAN SADECE SUBEDEN


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR