sipariş hattı

ziraat bank direk bağlanma hattı

19

Eyl, 2018

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Bankalar 1495
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 oy, Puan: 4,14 / 5)
Loading...

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri yöntemlerini kullanarak, şubeye gitmeden birçok işleminizi gerçekleştirebilir, istediğiniz konularda destek alabilirsiniz. Telefonla iletişimin haricinde, internet şubesinden ya da mobil şubeden de yararlanabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal olarak işlemleriniz için talep verebilir ya da ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı, kredi, yatırım fonu başvurularınızı buradan gerçekleştirebilir, hangi aşamada olduklarını takip edebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 220 00 00 şeklindedir. Aynı zamanda 444 00 00 şeklinde de bir numarası bulunuyor. Çağrı merkezine 7/ 24 erişim sağlayabilir, istediğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Aradığınız konu için yanıtınızı kısa sürede tuşlamalarla ulaşabilir, ya da müşteri temsilcisine bağlanmayı tercih edebilirsiniz.

ziraat bank direk bağlanma hattı

Ziraat Bankası müşteri numarasını kullandığınız zaman, eğer banka bilgilerinizde tanımlı olan numara üzerinden arama yapıyorsanız direkt size hitaben çağrı merkezi açılacaktır. Bu sayede herhangi bir bilgi ya da kart numarası vermeden istediğiniz konuda bilgi alabiliyorsunuz. Eğer numaranız kayıtlı değilse, kart numarası, müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarasını tuşlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Ziraat Bankası, sesli yönlendirme sistemi ile zaten birçok işleminizi müşteri temsilcisine bağlanmadan tamamlayabiliyorsunuz. Eğer kayıp çalıntı gibi bir durum varsa direkt bağlanmak için numarayı çevirdikten sonra size hangi tuşa basmanız gerektiği söylenecektir. Diğer türlü durumlar için ise, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 00’ı aradıktan sonra sırasıyla karşınıza çıkan menülerde 1, sonrakinde 6 ve en son menüde ise 0 tuşunu kullanmalısınız. Bu şekilde kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanabilir, sorunuzu iletebilirsiniz. Bahsi geçen hızlı tuşlamayı kullanabilmek için banka bilgilerinde kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden iletişime geçmeniz gerekiyor.

BENZER FİRMALAR

aktif bank müşteri temsilcisi telefon numarası
İşbank Telefon Numarası Değiştirme

POPULER LİNKLER

ÇOK ARANANLAR