sipariş hattı

yapıkredi telefon numarası nasıl değiştirilir?

8

Kas, 2018

YAPIKREDİ TELEFON NUMARASI GÜNCELLEME


by Müşteri Temsilcisi Finans 766
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan ver...)
Loading...

İnternet evimizde var olan koca bir dünya anlamına gelir. Bu sanal dünyayı kullanarak oldukça geniş yelpazeye sahip olan alışveriş sektörünü kullanarak evimizden çıkmadan kolayca alışveriş yapabiliriz. Ancak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmek için mutlaka güvenilir ödeme seçenekleri tercih edilmelidir.

Kullanıcılarına oldukça güvenilir ödeme seçenekleri ile hizmet veren bankalardan biri de alanında en çok kullanılan bankalardan biri olan Yapı kredi bankasıdır. İnternet alışverişlerinde en çok başvurulan yöntemlerden biri de 3 boyutlu güvenlik (3D secure) yöntemidir. Bu sisteme kullanıldığında bankanızda yer alan mevcut telefon numaranıza sadece size özel olan tek kullanımlık şifre gönderilir. Gönderilen şifre verilen süre içerisinde istenilen alana girildikten sonra ödeme onaylanır ve güvenilir bir şekilde tamamlanmış olur. Buna benzer işlemleri yapabilmek için telefon numaralarına ihtiyaç duyulur. Bundan dolayı bankanızda yer alan telefon numarasının doğru olması oldukça önemlidir. Hattınızı değiştirmeniz durumunda bankanıza yeni numaranızı bildirmeli ve telefon numaranızı güncellemelisiniz.

yapıkredi telefon numarası nasıl değiştirilir?

Yapıkredi telefon numarası güncelleme işlemi için; Yapı kredi ATM’lerini veya banka şubelerini kullanabilirsiniz. Telefon numarası değişikliği yaptığınızda akıllı SMS kullanımınız blokelenir. Akıllı SMS blokenizi sizlere en yakın Yapı Kredi ATM’sinden 7 gün içinde “Kullanıcı İşlemleri / İnternet – Mobil Şube Değişiklik Onaylama” adımından ya da 444 0 444 Telefon Bankacılığı’nı arayarak kaldırabilirsiniz. Sizin güvenliğiniz için bloke işleminin yapılması zorunludur.

Akıllı SMS’te var olan numaranız aktif durumda ise,  numara güncelleme için İnternet Şubesi’ne giriş yapabilir ve sonrasında Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim/Akıllı SMS/Akıllı SMS no değişikliği menüsünde kullandığınız numaraya gelecek olan onay şifresi ile veya ATM onayı ile değişiklik işlemini kolayca yapabilirsiniz. Yapıkredi telefon numarası güncelleme işlemi için; banka şubelerini, ATM’leri veya telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

İNG Group Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019
Halkbank Sms ile Kredi Başvurusu
İng Sms ile Kredi Başvurusu
İşbank Sms ile Bakiye sorgulama
Kredi Kartı Asgari Borç Sorgulama
Kredi Kartı Limitimi nasıl yükseltirim
Kredi Notu Öğrenme

POPULER LİNKLER

ÇOK ARANANLAR