sipariş hattı

4

May, 2018

U.S Polo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 1426
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan ver...)
Loading...

Tarihte 1890 senesinde kurulan, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan U.S. Polo Assn Markası, bugün hala bu spordan ilham alarak rahat ve şık ürünleriyle modaya yön vermeye devam etmektedir. Polo’nun bilindik bir tarzı vardır. Kurulduğu ilk günden beri tarzını asla bozmayan ve kendi bünyesinde halen daha klasik modelleri barındıran polo, bugün en çok tercih edilen giyim markalarından biridir.  Klasik U.S. Polo Assn. Renkleri ve arması bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da kendisiyle beraber oradan oraya taşımaktadır. 1989 yılında AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulur ve günün en son teknolojik olanakları ile donatılmış olan üretim tesisleri 1990 yılında faaliyetine başlar. Aydınlı Grup bünyesine 1997 yılında katılan U.S. Polo Assn., günümüzde Türkiye dahil 50 ülkede Aydınlı Grup tarafından temsil edilmektedir.

U.S. Polo Assn., kadın-erkek-çocuk hazır giyim ve iç giyim, aksesuar, ayakkabı, saraciye v.b. ürünlerine ek olarak; ev tekstili, promosyon grubu, deniz ürünleri v.b. koleksiyonları da Aydınlı Grup lisans yönetimindedir. U.S. Polo Assn., Aydınlı Grup tarafından temsil edildiği bölgede 152’si Türkiye’de olmak üzere dünya genelinde 277 mağazaya sahiptir. Klasik U.S. Polo Assn. renkleri ve arması bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da taşımaktadır. Kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden marka hem gençlerin, hem de ailelerin favorisi.

Polo kaliteli müşteri portföyüne sahip bir marka olduğundan, kurulduğu ilk günden beri Polo müşteri hizmetleri ya da Polo çağrı merkezi hizmetine büyük önem vermiştir. Müşterileri en ufak bir sıkıntı yaşadığında Polo iletişim bilgisi hizmeti kullanarak, sorunlarını temsilcilerine aktarmaktadırlar. Polo telefon numarası 444 60 44’ü arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

  1. Tülay Üner yorumu:

   yaklaşık 20 dakikadır müşteri hizmetlerinize ulaşmaya çalışıyorum acil iletişime geçilmesini rica ederim
   535 550 07 69


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR