sipariş hattı

TÜRKİYE FİNANS BANKASI SMS İLE NASIL BAKİYE ÖĞRENİRİM?

10

Kas, 2018

TÜRKİYE FİNANS BANKASI SMS İLE BAKİYE ÖĞRENME


by Müşteri Temsilcisi Finans 596
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan ver...)
Loading...

Türkiye finans bankası sms ile bakiye öğrenme işlemleri yapabilmek için telefon numaranızın sisteme tanıtılması gerekir. Tanımlama yapılması için TÜRKİYE FİNANS BANKASI müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Sisteme telefon numaranızı tanımlatmanızın ardından yapabileceğiniz birçok işlem için sms şubeyi kullanabilirsiniz. Sms şube ile yapabileceğiniz işlemler için cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına yapmak istediğiniz işlemi yazarak 2442’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Sms şube ile hesap sorgulama, bakiye kontrolü, ekstre bilgisi, döviz kuru sorgulama gibi işlemleri rahatlı yapabilirsiniz. Sorgulama yapmış olduğunuz konuların cevapları kısa bir süre sonra sizlere kısa mesaj olarak geri gönderilir.

TÜRKİYE FİNANS TELEFON NUMARASI NASIL GÜNCELLERİM?

Türkiye Finans Bankası Sms İle Kart Borcu Öğrenme

Özellikle cep telefonu kullanıcıları için Türkiye finans bankası sms ile kart borcu öğrenme işlemi son derece basit bir şekilde gerçekleştirilir. Öğrenmek istediğiniz kartınız ile ilgili bilgi almak için KART yazıp kullanmış olduğunuz kartın son 4 hanesini yazarak 2442’ye sms göndermeniz yeterli olacaktır. Öğrenmek istediğiniz kart borcunuzun bilgileri size yine sms olarak geri dönecektir. Bu işlem sonucunda daha farklı işlem yapmak isterseniz internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası Sms İle İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İnternet bankacılığı son zamanlarda en sık kullanılan seçeneklerden birisi olmuştur. Akıllı telefon kullanan kişiler müşterisi oldukları bankaların mobil uygulamaları ile birlikte her an internet bankacılığına girerek hesaplarını kontrol altında tutabilmektedir. Bu işlemleri sağlıklı bir şekilde yapabilmek için Türkiye finans bankası sms ile internet bankacılığı şifresi alma işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Şifre alma işlemlerinin ardından internet bankacılığına giriş yapan kişiler diledikleri gibi fatura ödemesi, havale/Eft, kredi işlemi, kredi kartı ve yatırım işlemlerini yapabilir.

BENZER FİRMALAR

İNG Group Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019
Halkbank Sms ile Kredi Başvurusu
İng Sms ile Kredi Başvurusu
İşbank Sms ile Bakiye sorgulama
Kredi Kartı Asgari Borç Sorgulama
Kredi Kartı Limitimi nasıl yükseltirim
Kredi Notu Öğrenme

POPULER LİNKLER

ÇOK ARANANLAR