sipariş hattı

24

Eyl, 2018

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Telekomünikasyon 22131
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 oy, Puan: 3,20 / 5)
Loading...

Ev ve mobil internet, cihaz satın alma, tablet ve telefonlara özel paketler gibi ürün ve hizmetlerinden yararlanmak  ya da var olan hattınızı yönetmek için Türk Telekom müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Yaptığınız aramalar tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir, bunu da belirtebiliriz. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 444’ü kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mobil müşterisi iseniz de 444 1 500 numarasını kullanabilirsiniz. Mobil hatlar üzerinden gerçekleştirilen müşteri hizmetleri aramaları ilk 25 saniyeyi aştıktan sonra 60 kuruş üzerinden dakika başına ücretlendirilmektedir. Müşteri hizmetleri telefon servisinin yanı sıra, Türk Telekom’un aktif şekilde hizmet verdiği sosyal medya hesaplarını ve  web sayfasını da kullanabilirsiniz. Yapacağınız bazı işlemler için turktelekom.com.tr adresi üzerinden de talimat verebiliyor; başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Hattınızı Türk Telekom’a taşımak istiyorsanız da sitede bulunan “Türk Telekom’a Geç” ibaresini kullanarak kısa sürede işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Türk Telekom müşteri hizmetlerini kullanarak 7/ 24 işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istediğiniz konu hakkında bilgi alabilir, sorun yaşadığınız teknik durumlar için de arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden TL yükleme işlemi yapabilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir, paket ve tarifenizi yenileyebilir, cihaz satın alma durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Müşteri temsilcisi ile görüşmek için vakit kaybetmek istemiyorsanız, belirtmiş olduğumuz aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. İlk olarak Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 444’ü tuşlayıp müşteri operatörünün devreye girmesini bekleyiniz. Ardından ilk menüden 1’i tuşlayıp sonrasında her menü için sırası ile 1’i, 3’ü, 1’i ve son aşamada da 4’ü tuşlamalısınız. Bu sayede kısa sürede, vakit kaybı yaşamadan müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

BENZER FİRMALAR

bimcell müşteri hizmetleri telefon numarası
Millenicom müşteri hizmetleri telefon numarası
tivibu müşteri hizmetleri telefon numarası
türknet müşteri hizmetleri telefon numarası
  1. Mehmet ataş yorumu:

   Sizin gibi duyarsız müşteri memnuniyeti sıfır olan bir kurum görmedim duymadım ilgili kurumlarınıza arz ederim

  2. Abdullah Akyüz. yorumu:

   Bu ay nedan faturam yüksek gelmiş her ay 68 küsür ödüyordum bu ay 77.50 kuruş gelmiş bilmek istiyorum bayınız bilgisayara baktı taahutün daha bitmemiş bilemiyoruz dedi 4440375 aradık ulaşamadık.

  3. saadet uzun yorumu:

   bu kadar duyarsız vurdum duymaz bir kurum olamaz 22\11\2018 tarihinde saat 01 00 da ziraat bankası ateme sinden 392.06 tl internet faturası yatırdım ve netim hala açılmadı nedeni paranın sisteme düşmemesiymiş oysa bana verilen faxs numarasına yatırdım dekontu faxs olarak ankaraya merkeze yolladım ve 1 gün bekledim gene açılmadı bana banka onaylamamış dendi ben bankaya döndüm onaylanmış tekrar kendilerine döndüm hala paranın düşmedi söylendi bunun üzerine yaptım araştırmada benım gibi madur olan baya müşteri varmış aslında bu olay kendi sistemlerinden kaynaklanıyormuş ve aslında faturam 266 tl miş oysa atemeden bu miktar 392.06 kuruş olarak gözükmüş ve buda onların kendi sistemlerindeki arızadan kaynaklı oldu ortaya çıkmasına ramen hala benim internetim açılmadı ve hala 2 fatura borçlu gözüküyorum bukadar duyarsız bir kurum dunya üstünde yoktu birde müsteriye saygı yok bukadar duyarsız olmanızınnedeni bilmiyorum ama ben 26\11\2018 pazartesi bu kuruma dava açıcam

  4. irfan bacık yorumu:

   ben abone numaramı bilmedigim için ödeme yapamıyorum internetim kapalı

  5. Nurdoğan Gür yorumu:

   Çiğdem Mahallesi Ankara Adresimdeki Kablolu Tv Aboneliğimin İptal Edilmesini İstiyorum.

  6. Nurdoğan Gür yorumu:

   Çiğdem Mahallesi Ankara Adresimdeki Kablolu Tv Aboneliğimin İptal Edilmesini İstiyorum. Benim Yaptığım Yorum Degil Taleptir.

  7. Emrah yorumu:

   Bu firmada kesinlikle müşteri memnuniyeti yok internetinizde sıkıntı yoksa hiç problem yok ama bir arıza oldumu birdaha hep sıkıntı 2 yıldır aynı arızadan sık sık aramaktan bunaldım kesin çözüm yok

  8. sezer koç yorumu:

   Evimde internetim var ama 440375 eşimi arayıp internet olan eve iki yıl taahhütlü sözleşme onayı almışlar iptal için aradığımızda yardımcı olmadıkları gibi müşterilere iyi davranmıyorlar abone iptali gerçekleştirmiyorlar müşteriyi oyalayıp sonrada siz taahhütten vaz geçtiniz deyip para talep ediyorlar. Resmen bıkkınlık verdiler bize Hizmette sıfır bunlar Müşteri Hizmetleri görevlileri abone yapmada mükemmel iptalde ise Genel Müdürlük e yada Bölge Müdürlüklerine ıslak imzalı başvuru yapmanız gerekiyor diyorlar yani Türk Telekom resmen ölüm, eziyet zulüm Allah Kimsenin başına vermesin

  9. nusrat yorumu:

   kardesim su yorumlara no bakin boyle lakayit bir kurum olamaz faturayi yatiriyorsun internet acilmiyor ariyorsun sistem bahane birgun gecikince pat diye kapatirken sistem nasil calisiyorsa oylede acilir para odeye odeyebiktik artik davalik olacagiz galiba

  10. ismetbicim yorumu:

   yazmıyorum. yazsam cevap verecek kişiler çıkmaz. beteri olay başımdan geçti. en son 31 mart 2019 tarihli 1 lira 80 kuruşluk faturayı posta ile göndermişler….

  11. İsmail kaya yorumu:

   Yaklaşık 5-6 gündür internet hizmetini normal alamıyorum. Sistem sık sık kopuyor ve gidip geliyor. 444 1 444 nolu telefonla iletişim kuramıyorum. Sisteminize kayıtlı 536 2673910 telefon numaram değişti . Şu anda kullanmakta olduğum telefon numaram 533 681 23 04 .

  12. ÖMER TEZGEL yorumu:

   Türktelekom bayii den numaramı taşıdım.kampanyalı tivibu var dediler normal tarifeden faturayı yolladılar.üstüne yetmiyormuş gibi tivibu müşteri hizmetlerini arıyorum ne tc nede tivi bu kodu kabul edip bağlanamıyorum bukadar rezil bir firma görmedim adının başı türk türklüğünüz batsın hırsızlar.


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR