sipariş hattı

12

Haz, 2018

Superfresh Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 1553
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, Puan: 3,00 / 5)
Loading...

Superfresh markası, Türkiye’nin en büyük dondurulmuş gıda ürünlerini satan Kerevitaş firmasına ait markalardan biridir. Kerevitaş firması, genellikle pizza, deniz ürünleri, dondurulmuş pizza, balık, mısır, börek, köfte, mantı gibi çok çeşitli dondurulmuş gıda ürünlerinin üretimini yapan bir firmadır. Birden fazla markayı bünyesinde barındırmasına rağmen TV reklamları ve popülaritesiyle birlikte en bilindik markası Superfresh olmuştur.

Ülkemizdeki perakende dondurulmuş gıda ürünlerinde ilk kez faaliyet gösteren şirket konumunda olan Kerevitaş’ın geçmişi 1970 ‘li yıllara kadar gitmektedir. Bursa’da kurulan firmanın ismi İskandinav ülkelerine canlı kerevit göndermek için kurulmasından dolayı Kerevitaş olmuştur. Daha sonra yurtdışına yaptığı ihracata 80’li yıllarda dondurulmuş sebze ve meyve de katarak dondurulmuş gıda işine büyük oranda dahil olmuştur. Kuruluşundan yaklaşık 20 yıl sonra ise Superfresh markasını piyasaya sürerek deniz ürünleri, pizza ve dondurulmuş meyve sebzeleri Türkiye’de marketlere sokmayı başarmıştır. Özellikle batılı ülkelerde yaygın olarak kullanılan ürünleri şoklama ve dondurma teknolojileri konusunda ülkemizde ilkleri yapan firmalardan biri konumundadır.Sonraki yıllarda ürün yelpazesini daha da genişleten Kerevitaş firması ton balığını da piyasaya sürmüştür.

Bu ürünleri piyasaya sürdükten kısa zaman sonra da dondurulmuş börek ve hamur ürünlerini de ürün skalasına ekleyen firma, günümüzde ise toplamda 128 kadar ürüne ulaşarak bu alanda ülkemizin dondurulmuş gıda lideri konumundadır. Günümüzde hazır yemek ve konserve ürünlerini de satan Superfresh markası, Türkiye’de dondurulmuş gıda denince akla gelen ilk marka konumundadır. Tüm müşterilerini ve firma bünyresindeki çalışanlarıyla birlikte hissedarlarının memnuniyetini kendine vizyon edinen firmanın misyonu ise Türk tüketicilere en pratik ve lezzetli ürünleri güvenli ve sağlıklı şekilde sunmaya çalışmaktır. Ülkemizin en popüler dondurulmuş gıda firması olmasından dolayı da tüketicilerin görüş, öneri, şikayet veya sorularını iletebilecekleri Superfresh iletişim numaralarını sizlere aktaralım.

 

Superfresh Kerevitaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

Telefon: +90 (212) 567 1 567

 

Superfresh Kerevitaş Genel Merkez İletişim Bilgileri:

Telefon: 0850 209 16 16    Fax: 0 212 421 2674

 

Superfresh Kerevitaş Genel Merkez Adres Bilgileri:

Üniversite Mahallesi Bağlariçi caddesi No 29 Avcılar / İstanbul

 

BENZER FİRMALAR

  1. turhan yorumu:

   6418 sok ta migros ve pehlivanoğluna ürün getiren aracınız boş kutularını herzaman sokak üzerine bırakarak gitmektedir .Sokakların çöp olmadığını sizde dağıtım yapan personelinizin bu konuda daha hassas olmasını bildirilmesini rica ediyom

  2. Esra cetinkaya yorumu:

   Biz Süper gres pizza adan aldık paketin üzerindeki pizzanın görünümüyle içinden çıkan pizzanın alakası yok çocuklarımla keyifle yemeği düşünürken tam bir hayal kırıklığına uğradım fiyatı malzeme bakımından kesinlikle vermiyor

  3. Büşra yorumu:

   Balık aldım zehir e dönüştü durduğu yerde ve bu 2 oluyo arkadaş yapamıyorsanız yapmayın ya insanları kandırmayın !!!


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR