sipariş hattı

29

Eyl, 2017

Nadir Kitap Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 2613
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, Puan: 4,67 / 5)
Loading...

Tükiye ‘de kitap satıcılarının ve alıcılarının internet üzerinde buluşturan kitapçılık sergisidir. Nadir Kitap 2006 yılından beri internet üzerinden mağazın da yer alan kitapların satışını yapan büyük bit e-ticaret alışveriş sitesidir. Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Limited Şirketi tarafından kurulmuştur.  Nadir Kitap kitap üzerinden yaşadığınız bütün problemlerin çözmek amaçlı olarak çağrı merkezini arayabilir ilgili müşteri hizmetlerinden destekte alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri üzerinden Nadir Kitap kitaplarından istediğinizi alabilirsiniz. Aldığınız kitap ile ilgili yaşadığınız bir sorun olursa, bu sorunu çok rahatlıkla çözümlemek için Nadir Kitap ‘ın Çağrı merkezi üzerinden iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Siparişleriniz kargo ile kapınıza kadar teslim edilmektedir. Çağrı merkezinden takip edebilir, takip sonucuna göre müşteri hizmetleri ile veya kargo şirketi ile de görüşebilirsiniz.

Nadir Kitap çağrı merkezi 0216 ile başlayan telefon numarası kullanmaktadır. Bu telefon numarasından da anlaşılacağı üzere istanbul avrupa yakasında yer alan çağrı merkezleri olmaktadır. Burada Genel müdürlük bilgisini de aşağıdaki adreslerde görebilirsiniz.

Nadir Kitap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası :

Nadir Kitap Kargo Takip Çağrı Merkezi (0216) 481 80 85 Telefonunu arayabilirsiniz.

Dilerseniz online müşteri temsilcisine https://www.nadirkitap.com/destek-hatti.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres iletişim : Osmanağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi Akmar Pasajı Numara 70 Daire : 30 Kadıköy/Istanbul

BENZER FİRMALAR

    1. YUNUS yorumu:

      SEYFULYEZEN İKİNCİ CİLT VARMI


    POPULER LİNKLER

    ÇOK ARANANLAR