sipariş hattı

20

Eki, 2017

Mynet Çağrı Merkezi İrtibat Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi 1929
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Puan: 3,00 / 5)
Loading...

Mynet Türkiye ‘nin ilk Türkçe internet sitesi platformudur. Mynet şu an itibari ile 4 milyon üzerine mail abonesi olan ve yaklaşık olarak 50 milyon dolar civarında reklam geliri elde eden ve internet pazarının bu rakamlar konuşulduğunda yüzde 30 ‘unu elinde tutan büyük bir platformdur. Mynet bu anlamda ziyaretçilerine çağrı merkezlerini arayanlara da destek vermektedir. Mynet internetin ilk çıktığı 90 ‘lı yılların yarısında ilk site kurulumu deneyerek büyük bir platform oluşturarak 99 ‘da faaliyete geçirir. Google Microsoft ve Yahoo gibi dev bütçeli internet şirketlerinin arasında sıyrılarak eposta hizmetinde Türkiye ‘de kurulan ilk şirket oldu. Mynet Finansal, Futbol, Basketbol, Oyun, Otomobil, Moda gibi bir çok içerik barındırarak ziyaretçilerine bu anlamda hizmet vermektedir.

Mynet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu
0212 328 15 15

Mynet Ziyaretçi Formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

  1. kemal özcan yorumu:

   merhaba iyi çalışmalar my net oyunlardan sorumlu yada görevli bir beyfendi yada hanfendi ile birebir görüşmek istiyorum bu olasımıdır .

  2. Öner Gövsa yorumu:

   Sayın Yetkili; yıllardır kullandığım onergovsa@mynet.com adlı mail adresime de ve acaba şimdi niye giremiyorum ? Dahası ve asla bir yanlış şifre bile de hiç girmedim üstelik yani. Saygılar.


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR