sipariş hattı

23

Eyl, 2017

İETT Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi 10285
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 oy, Puan: 3,56 / 5)
Loading...

İstanbul Elektrik ve Tramvay Tünel İşletmeleri ( İETT ) Genel müdürlüğü olan İBB ‘de toplu taşıma hizmeti veren bir devlet kurumudur. İETT araçları içerisinde toplu taşımada yer alan tekerlekli, deniz yolu ve demir yolu araçları yer almaktadır.

İETT Genel kapsam amacı ise, trafiği rahatlatarak insanların bir yerden bir yere ulaşımını en kısa sürede sağlıklı şekilde sağlamak hedefindedir. İnsanların bu yönde yer alan istek öneri ve düşüncelerine hızlı cevap verebilmek için bir İETT ‘nin bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezini 7/24 arayarak istek ve taleplerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz.

İETT Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası
153

Dilerseniz aşağıda Hemen Ara butonu ile İETT Genel Müdürlüğün numarasını çevirerek direk bağlanabilirsiniz.
02123722222

iett iletişim bilgileri, iett telefon no, iett irtibat tel, iett canlı destek, iett müşteri temsilcisi, iett şikayet hattı

BENZER FİRMALAR

  1. Nurten Pazarlı yorumu:

   güzelce mahallesi Esinel cad .yapılan otobüs durağı otobüslerin geçmediği bir yere yapılmıştır .bu durağın yolcuların iniş ve biniş yerine yapılmasını rica ederim.

  2. KUBİLAY ÜZÜMKUŞU yorumu:

   BU SABAH 34 TP 6538 PLAKALI 91246 SIRA NUMARALI 48A GÖKTÜRK OTOBÜSÜNE EDİRNE KAPI DURAĞINDA YAKLAŞIK 20 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA OTOBÜS GELDİ DURAK TAMAMEN BOŞ OLMASINA RAĞMEN ŞÖFÖF BEY DURAĞA GELMEDEN YAKLAŞIK 10-15 MT.GERİDE DURARAK KAPILARI AÇTI ŞÖFÖR BEYİ NEDEN DURAKTA DURMADIĞI ŞEKLİNDE NEZAKETLE SORDUĞUMUZDA AGRESİF VE TERBİYESİZCE CAVAP VERDİ BU AGRESİF VE HADDİNİ AŞAN ŞEKİLDE CEVAP VEREN ŞÖFÖR HAKKINDA İŞLEM YAPILMASINI HATTA PSİKOTEKNİK EHLİYETİNİN YENİDEN SORGULANMASINI ARZ EDERİM.SAYGILARIMLASAAT 09,10 DA KEMERBURGAZ HAMİDİYE SU DURAĞINDA İNDİM.

  3. İETT magduru yorumu:

   Koskoca İstanbul da araba kıtlığı var galiba.bir araba arıza yapınca Allah’ın cezası başka araba neden gonderilmiyor.40 dakika araba bekledik.simdi de adam diyor boşa beklemeyin araba yok.işe geç kaldık sizin yüzünüzden .lanet olsun sizin hizmet anlayisiniza.

  4. İETT mağduru yorumu:

   35dakikadir Levent ten 41 AT geçmedi. Şu an saat 9:24 ve geç kaldım.

  5. Mağduruz Mağdur yorumu:

   22.11.2018 tarihinde 19ES esenşehir otobüsü her perşembe 06.55 geçmesi gereken köyiçi durağından geçmeyip gelmemıştir. herperşembe aynı rezilliği yaşıyoruz. şöförde problem varsa şöförü açığa alınması yetkilisinde problem varsa gerekli işlemler başlatılmasını istirham ediyorum. Milleti aptal yerine koymaktan vaz geçin vereceğiniz hizmetin Allah iyiliğinizi versin cebimde akbil haricinde param yok dudullu ya kadar yürümek zorunda kaldım gelmeyen otobüsler için çözüm bulunup maduriyetimizin çözülmesini istiyoruz.

  6. Emrah yorumu:

   Bunu 41 y otobüsleri Allah’ın otobüsü neden saatlerinde kalmıyor bakın bu konu ile ilgi çalışma mı yapıyorsunuz projemi çiziyorsunuz ne yapıyorsanız yapın artık sabrım kalmadı yaa her gün otobüs beklemekten yeter Bee

  7. Şenol yorumu:

   Lanet olsun dostum

  8. Onur yorumu:

   Saat 14:35 İstanbul kartal Tugay yolu caddesi üzerinde 34 abm644 plakalı İETT beni sıkıştırıp yolda zor duruma soktu üstüne üstlük hakliymis gibi yanıma gelip sözlü taciz Edip küfür etti gereğinin yapılmasını arz ederim

  9. Sezer daş yorumu:

   Hayatimda bu kadar kötu bir yolcu hizmeti görmedim ya bu iett nin başındaki kisiler yada yetkililer bian önce bişey yapsın yada farklı ćözüm biz secelim biraz hizmetinize denetim yaptırın 30 dakka otobüs bekliyom her gün
   Lütefen dikkate alınsın


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR