sipariş hattı

2

Eki, 2017

Hotels.com Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi 7673
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, Puan: 4,00 / 5)
Loading...

Hotelscom dünya çapında seyahat eden ve tatil yapmak isteyen herkese hitap eden büyük bir hotel sitesidir. Farklı dillerde her kesim insana hitap edebilen ve çağrı merkezleri üzerinden kolaylıkla rezervasyon yapmaya olanak sağlayan bir hotel sitesidir. Hotelscom dünya genelinde milyonlarca insana en uygun fiyatla en iyi konaklama imkanı sunuyor.

Hotelscom çağrı merkezleri üzerinden yapacağınız tüm görüşmeler ses kayıt ile korunmaktadır. Hotelscom Çağrı merkezi telefon numarası 375 ile başlamaktadır. Alan kodu 0212 ve avrupa yakasında bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Çalışan müşteri temsilcileri ile ilgili tüm isteklerinizi şikayetleriniz dile getirebilirsiniz.

Hotelscom ‘da yer alan memnuniyetinizi Hotel hakkında yer alan linkten ulaşarak yorum bırakabilirsiniz.

Hotelscom çağrı Merkezi ‘ne 0212 375 5226 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki Hemen Bağlan butonu ile Çağrı Merkezini Hemen arayabilirsiniz. Online rezervasyon yapabilir veya sabit hattan tamamen ücretsiz olarak bağlanabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

  1. Ufuk Aydınlı yorumu:

   Faturalarıma nasıl ulasırım

  2. barbaros köseoğlu yorumu:

   hava şartlarından dolayı rezervasyonu iptal etmek istiyorum 532 6760303

  3. barbaros köseoğlu yorumu:

   hava şartlarından dolayı rezervasyonu iptal etmek istiyorum ulaşım telefonu 532 6760303 kütahya askerlik için rezervasyon yaptırdım uçak kalkmadı dolayısıyla otelinize ulaşamadım iptal edilip ücretimin iadesini rica ederim

  4. Hilal güven yorumu:

   Merhaba
   Rezervasyon yapmak istiyorum
   Beni arayabilirmisiniz

  5. Sait yorumu:

   Yaptığınız kampanyalar hep yalan dolan aradığımızda da ulaşamıyoruz zaten

  6. Hakan Duran yorumu:

   Sayın Yetkili, Rezervasyon Onay Numarası: 8151399506815 – ancak rezavasyon durumunda bilgilerimi göremiyorum. Kredi kartımdan ücret kesintisi yapılmış. Rezervasyon bilgilerimi acil olarak bildirmenizi yada rezervasyon iptal bilgisini ve ücretin derhal tarafıma iadesini talep ediyorum. Bu konuda tarafınızdan mağdur ediliyorum. Kısa sürede cevap bekliyorum.


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR