sipariş hattı
Garanti Bankası SMS ile Bakiye sorgulama

20

Kas, 2018

Garanti Bankası SMS ile Bakiye Öğrenme


by Müşteri Temsilcisi Finans 477
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Puan: 5,00 / 5)
Loading...

Teknolojinin gelişiminin sonuçlarından birisi olan dijital bankacılık hizmetleri ile Garanti bankası sms ile bakiye öğrenme işlemlerine de olanak sunar. İnternet ve mobil bankacılık alanındaki gelişmelere en iyi uyum sağlayan bankalar arasında olan Garanti bankası tek bir sms ile müşterilerine bankacılık hizmetleri sunuyor. Özellikle mobil bankacılık ile kredi kartı ve hesap bakiyesi öğrenme işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sms ile bakiye öğrenmek isteyen kişiler mobil bankacılık aracılığı ile bu işlemi yapabilir, cep şubesinin sunmuş olduğu daha birçok seçenekten de yararlanabilir.

Garanti Bankası Sms İle Kart Borcu Öğrenme

Garanti bankası sms ile kart borcu öğrenme işlemlerini yapmak istiyorsanız Garanti Bankasında tanımlı cep telefonunuz ile kredi kartı numaranızın son 6 hanesi yazıp 3340’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sms ile göndereceğiniz mesaj ile Bonus kart, Money Card, Miles&Smiles, American Express, Flexi kartlarınızın kart borçlarını hızlı bir şekilde öğrenebilirisiniz. Garanti bankasının siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu daha birçok hizmet ile bankaya gitmeden yapabileceğiniz pek çok bankacılık hizmeti de mevcuttur.

Garanti Bankası SMS ile Bakiye sorgulama

Garanti Bankası Sms İle İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İnternetin pek çok alanda kullanımıyla birlikte gelişim hızına yetişebilen bankalar arasında Garanti Bankası da yerini almıştır. Dijital bankacılık sloganı ile pek çok yenilikler sunan Garanti bankası müşterilerine İnternet üzerinden birçok işlemi sunuyor. Özellikle internet bankacılığı alanında gelişme sağlayan bankanın müşterileri her hangi bir banka şubesine gitmeden işlem yapabilme imkanı sunuyor. Bunun için Garanti bankası sms ile internet bankacılığı şifresi alma işlemi yapmanız yeterli olacaktır. Cep telefonunuza Garanti Bankası cep uygulaması indirmeniz ve sms ile giriş şifresi almanızla birlikte Garanti bankasının internet bankacılığında ne kadar gelişmiş olduğunuz anlayacaksınız.

BENZER FİRMALAR

İNG Group Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019
Halkbank Sms ile Kredi Başvurusu
İng Sms ile Kredi Başvurusu
İşbank Sms ile Bakiye sorgulama
Kredi Kartı Asgari Borç Sorgulama
Kredi Kartı Limitimi nasıl yükseltirim
Kredi Notu Öğrenme

POPULER LİNKLER

ÇOK ARANANLAR