sipariş hattı

29

Oca, 2018

English Home Müşteri Hizmetleri Numarası


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 3204
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Puan: 5,00 / 5)
Loading...

English Home Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi

English home mağazalarında ev tekstiline dair her şeyi bulabilişiniz. Ev tekstili konusunda oldukça büyük bir üne sahip olan bu marka, ev geçelerine dair her şeyi bulabileceğiniz mağazalar zincirine sahiptir. Ev tekstil ürünlerinde dünya üzerinde iyi bir yer edinmiş olan English Home Turgut Aydın Holding tarafından kuruldu. Ortadoğu ve Balkanlarda lider marka olma hedefiyle yola çıkan English Home, bugün 115’i Türkiye’de 15’i ise yurtdışında olmak üzere 130 mağazasıyla tüketicilerine hizmet veriyor. Ürünleriyle İngiliz ev standartlarını farklı ülkede sunan English Home, ev dekorasyonu konusunda kullanıcıların vizyonunu ürünlerinin renk tonları ve desenleri ile genişletiyor. Günümüzde modern çağ evleri olarak adlandırıla tasarımlara el atan firma, her geçen gün kalitesini de ortay koyuyor. Genişleyen müşteri portföyüyle daha fazla ülkeye ihraç yapmaktadır. Özellikle Türkiyede yoğun bir kitleye hitap eden English home markası 100’ün üzerindeki iletişim noktasıyla Arnavutluk sınırlarından Ukrayna ve çevresine kadar evini kuran herkese istediği ürünleri sunmaktadır. Özellikle AVM’lerde ve halka hitap edecek noktalarda konumlandırdıkları mağazaları ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkaran English Home mobilya aplikasyonlarıyla vizyonlarını genişletme kararı almıştır. Bugün 115 Türkiye, 15 yurt dışında olmak üzere mağaza sayılarını arttıran firma büyümeye hızla devam etmektedir. Bu mağazalar içerisinde battaniyeden, yastık, sabunluk, bornoz, havlu, çarşaf, biblo veya dekoratif ürünlere kadar her şeyi bulabilirsiniz.

English home mağazalarından almış olduğunuz ürünleri iade etmek ya da değiştirmek gibi bir fikriniz var ise bu işlemler için English home çağrı merkezi ya da english home müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. English home iletişim bilgisi hizmetine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu zahmete girmeden de bu yazımızda yer alan english home telefon numarası 0850 7240 346’ı arayın.

BENZER FİRMALAR

    1. murat bilek yorumu:

      izmir ili foça ilçesi yeni foça mahallesinde ana yola cepheli geniş cepheli 15-20 araçlık otoparklı yük asansörlü yüksek tavanlı toplamda 285m2 magaza +120m2 depo kurumsal firmaya kiralık


    POPULER LİNKLER

    ÇOK ARANANLAR