sipariş hattı

en yüksek faiz oranı veren banka hangisi

3

Kas, 2018

En Yüksek Faiz Veren Bankalar


by Müşteri Temsilcisi Finans 62
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, Puan: 5,00 / 5)
Loading...

Vadeli mevduat hesapları, bankadan çekilmesi için mutlaka belli bir zamanın geçmesi gereken, bu sürenin geçmesinin ardından faiz getirisiyle birlikte çekilebilen hesap türüdür. Vadeli mevduat hesabı açmak isteyen her müşteri; en yüksek faiz veren bankalar hangileridir konusunu merak etmektedir.

– Günlük faiz getirisi; (faiz oranı/365)x (anapara/100) X  gün sayısı

– Aylık faiz getirisi; (anapara/100) X (faiz oranı/12) X 12

– Yıllık faiz getirisi ise; (anapara/100) X faiz oranı X yıl sayısı formülüyle hesaplanır.

en yüksek faiz oranı veren banka hangisi

CEPTETEB şubesiz bankacılık hizmeti sunarken Vadeli Hesap isimli ürünüyle %22,50 faiz oranı sunmaktadır. Bununla birlikte ING Bank’ın sunduğu e-Turuncu Hesap; birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Buna göre, e-Turuncu Hesap Hoşgeldin faiz oraı %23,00 olarak belirlenmiştir. Ayrıca, e-Turuncu Hesap Avantajlı faiz oranı ise 10 bin’e kadar %10 iken aşamalı olarak artmakta ve 750 bin’e kadar %22,00 olarak belirlenmektedir. QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık ürünü olan Enpara.com mevduat hesabında 100 bin TL’ye kadar olan toplam mevduat büyüklüğünde 32 gün vadeyle %22,00 faiz oranı sunulmaktadır. Akbank Direkt Serbest Hesap ise; bin TL ve üzerine %23,00 tanışma faizi vermektedir. Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı ise birikimli mevduat hesabında %20,00 faiz oranı; bir yıl vadeli bir, üç ve altı ayda bir faiz ödemeli hesaplarda ise %17,50 faiz oranı sunmaktadır. Halkbank ise e-Mevduat hesap sahiplerine %20,5 tan başlayarak %19’a kadar uzanan faiz oranları sunmaktadır. %20,5 faiz oranı; 28-31 gün vade için, %19 faiz oranı ise 365-999 gün vade için geçerlidir.

En yüksek faiz veren bankalar arasında en avantajlı olanlar yukarıdaki bankalardır. Bu bankalar arasında tercih yapmak ve en uygun hesabı açmak müşterilerin kişisel tercihlerine kalmıştır.

ETİKETLER

  BENZER FİRMALAR

  İşbank Telefon Numarası Değiştirme
  Kuveyt türk sms ile bakiye öğrenme
  Kuveyt türk sms ile bakiye öğrenme
  Şekerbank Sms ile Bakiye Nasıl Öğrenirim?
  Qnb Finansbank Telefon Numarası değiştirme
  Şekerbank Sms ile Bakiye Nasıl Öğrenirim?
  teb sms ile bakiye sorgulama
  TEB Telefon Numarası nasıl değiştiririm?

  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR