sipariş hattı

Denizbank Sms ile Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır?

4

Kas, 2018

Denizbank Sms ile Kredi Kartı Başvurusu


by Müşteri Temsilcisi Finans, Sms ile kredi başvurusu 283
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, Puan: 5,00 / 5)
Loading...

Denizbank bankasının müşterilerine sunmakta olduğu Deniz Bonus kredi kartı yer almaktadır. Bu kart seçeneğinden edinebilmek için şubeye gitmenize gerek bulunmamaktadır. Şubeye gitmeden sms bankacılığı üzerinden direk olarak başvuru işlemlerinizi yapabilmeniz mümkündür. Denizbank sms ile kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için cep telefonunuz içerisinde yer alan mesaj bölümü üzerinden KKART yazıp bir boşluk bırakmanızın ardından TC kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir. Bunun beraberinde hazırlamış olduğunuz kısa mesajı 3280’e kısa mesaj olarak gönderebilmektesiniz. Mesajınızı göndermenizin ardından sizlere kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Kredi kartı başvurunuz sonrasında onay almanızın ardından kartınızı ev adresine veya iş adresinize talep edebilmeniz mümkündür. Bunun beraberinde şubeden direk olarak da alabilmeniz mümkün bir hizmet seçeneğidir.

Denizbank Sms ile Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank Sms ile Kredi Başvurusu

Denizbank sms hizmet seçeneği ile beraber kredi kartı başvurusunun beraberinde birde kredi başvurusu yapabilme imkanını vermektedir. Cep telefonunuz içerisinde yer alan mesaj bölümü üzerinden çok kısa bir süre içerisinde yapabilir ve sonrasında ise yanıt alabilirsiniz.

Denizbank sms ile kredi başvurusu için;

  • KREDİM yazarak bir boşluk bırakmanızın ardından
  • TC kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir.
  • Hazırlamış olduğunuz bu mesajı ise 3280’e

göndererek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru talebiniz banka tarafından 5 dakika gibi bir süre içerisinde sizlere yanıt sunulmaktadır. Olumlu yanıt almanız durumunda sizlere kredi limitiniz ve vade seçenekleri sms ile sunulmaktadır. Yer alan bu limite kadar bankadan kredi alabilmeniz mümkündür. Kredi işlemleriniz esnasında anlamadığınız veya takıldığınız bir noktada ise direk olarak şubeye giderek krediniz hakkında bilgi alabilmeniz de mümkün bir seçenektir. Kredi işlemleri esnasında sizleri en ince detaya kadar bilgilendirmektedirler. Bu sayede ilerleyen zaman içerisinde beklemediğiniz bir durum ile karşılaşmanız her hangi bir şekilde mümkün olmamaktadır.

BENZER FİRMALAR

İNG Group Müşteri hizmetleri Telefon Numarası
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019
Halkbank Sms ile Kredi Başvurusu
İng Sms ile Kredi Başvurusu
İşbank Sms ile Bakiye sorgulama
Kredi Kartı Asgari Borç Sorgulama
Kredi Kartı Limitimi nasıl yükseltirim
Kredi Notu Öğrenme

POPULER LİNKLER

ÇOK ARANANLAR