sipariş hattı

1

Ağu, 2019

Denebunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 15
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan ver...)
Loading...

Denebunu sitesi tam olarak 2016 senesinde kurulan bir sitedir. Firmanın kuruluş amacı ise yeni üretilmiş/çıkarılmış olan ürünlerin satın alınmasından önce denemek isteyen kişilere o ürünleri temin etmeleridir. Bu ürünleri denemek isteyen kişiler böylelikle adreslerine ücretsiz bir şekilde ulaşılan bu ürünleri deneyebileceklerdir. Firmanın resmi internet sitesine tam 30 saniye içerisinde üye olabilir ve size gönderilen yeni ürünleri deneyimleyip tecrübelerini paylaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların yeni ürünlerini hem ilk deneyenler arasında yer alabilir hem de bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yalnız Denebunu.com sitesi üzerinden ayda sadece bir kez olmak üzere adresinize ürün gelmektedir. Tüketicilerine 30 gün içerisinde bir ürün yollayan firmadan birçok farklı markadan orijinal olarak ürünlerin deneme boylarını alabilirsiniz. Firmaya üye olduktan sonra ise kendiniz hakkında cinsiyet, yaş ve alışveriş alışkanlıklarınız hakkında istenen detaylı bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmak zorundasınız.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 2-300x157.png

Denebunu Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma
Farklı bir konsept ile dikkatleri üzerine çeken Denebunu sitesi üyelerine daha kaliteli ve yararlı bir hizmet vermek için müşteri temsilcileri ile kesintisiz destek vermektedir. Denebunu müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 888 13 65’tir. Firmanın çağrı merkezi numarasından müşteri yetkilisine bağlanabilir ve şikayetlerinizi kolay bir şekilde dile getireblirsiniz. Denebunu müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat olmak üzere günün her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

Denebunu Müşteri Hizmetleri İletişim E-Posta Adresi:
info@denebunu.com

Arama Terimleri: Denebunu canlı destek, Denebunu irtibat telefonu, Denebunu şikayet hattı, Denebunu telefon numarası, Denebunu iletişim numarası, Denebunu müşteri temsilcisi

ETİKETLER

    BENZER FİRMALAR


    POPULER LİNKLER

    ÇOK ARANANLAR