sipariş hattı

18

Şub, 2018

Cumhuriyet Sucukları İletişim Bilgisi Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 1163
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Puan: 2,00 / 5)
Loading...

1920 yılında Afyon’da mütevazi bir kasap dükkanı olarak  ve yalnızca yerel halkın et ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulan Cumhuriyet Kasabı, Ürettiği sucuklar ile ilk önce yerel halk tarafından çok konuşulmuş ve beğenilmiş sonrasında ise ünü tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Daha kurulduğu ilk andan beri hijyen kurallarına büyük önem gösteren Cumhuriyet, tüm Türkiye çapında tanınmış bir firma olduktan sonra da aynı hassasiyetle hijyene dikkat ederek üretim yapmaya devam etmiştir. Cumhuriyet Sucukları’nın sucuk yapımında kullandığı etler helal sertifikasına sahip ve helal kesimdir. Yıllardır kalite ve güvenli sucuğun adresi olan firma ilk günkü heyecanı ve azmi ile tüm Türkiye için son derece teknolojik makinelerle donatılmış üretim tesislerinde üretimlerine devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz gıda sektörünün ciddiyetinin son derece farkında olduğumuzdan dolayı hijyen kurallarına dikkat ediyor ve ürünlerimizi son teknoloji makineler yardımıyla el değmeden üretiyoruz. Tüm dünya çapında kabul görmüş gıda sertifikalarına sahip Cumhuriyet Sucukları, yıllardır et ürünlerini sofralarınıza taşıyor. Yalnızca sucuk üretiminde değil aynı zamanda pek çok farklı ürün çeşidimiz ile siz değerli tüketicilere büyük bir tutku ile en iyi hizmeti vermekten dolayı büyük bir onur duyuyoruz. Yıllardır sofralarınıza konuk olan et ürünlerimiz ile kahvaltılarınızın lezzeti ve keyfi olan Cumhuriyet Sucukları, bugün Türkiye’nin en tanınmış markalarından biri olmuştur. Eğer bu zamana kadar ürünlerimizi denemediyseniz size en yakın marketten isteyiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve üretim faaliyetlerimizin ne şekilde işlediğini merak ediyorsanız bizlere www.cumhuriyetsucuklari.com.tr web sitemizden ya da 0272 221 18 26 ve 0271 221 18 27 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Sucukları siz değerli tüketicilere Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde 6.Sokak No:2 Afyonkarahisar adresinde hizmet vermektedir.

BENZER FİRMALAR


POPULER LİNKLER

ÇOK ARANANLAR