sipariş hattı

2

Haz, 2018

Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 1355
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, Puan: 5,00 / 5)
Loading...

Casper firması, Türkiye ‘nin yerli olarak ilk kurulan bilgisayar ve teknolojik ekipman firmalarından biridir. 1991 yılında o dönem pekte popüler olmayan bilgisayar mühendisliği alanından mezun olan 3 genç, Casper firmasını kurarak  bilgisayar teknolojileri alanında Türkiye ‘de fazla bulunmayan bir hizmeti ülkeye getirmişlerdir.

Bilişim teknolojileri alanında ülkemizin önde markalarından olan Casper, bilgisayar teknolojilerinin yanı sıra farklı teknolojik cihazların da satışını yapan firmalardan biridir. Dizüstü bilgisayar, masa üstü bilgisayar, oyuncu bilgisayarı, cep telefonu, monitör ve tablet gibi çok çeşitli ürün seçeneğine sahiptir. Casper firması, bilgisayar ve cep telefonu gibi ürünler için, ülkemizdeki nadir yerli firmalardan biri olmasıyla ön plana çıkar. 1991 yılında kurulan firmanın 2018 yılı itibariyle Avrupa ‘nın en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. 34.500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olan bu dev tesis, yalnızca Avrupa ‘nın değil aynı zamanda Orta Doğu ‘nun da en büyük bilgisayar üretmek için kurulan tesislerinden biri konumunda bulunuyor.

Casper yalnızca Türkiye sınırlarında değil, tüm dünyada rekabet edebilen ürün ve hizmetleri hedefleyen yerel bir firmadır. Ülkemizde ise yerel üretim avantajıyla birlikte tüketiciler için en iyisini ve en geniş ürün yelpazesini sunmaya çalışmaktadır. Casper uzun yıllar PC alanında hizmet verse de geçtiğimiz yıllarda cep telefonu sektörüne de giriş yaptı. Hem garanti bazında hem de ürün fiyatlandırması için tüketicelere en iyi çözümleri sunmayı hedefleyen firma, yerli olsa da birçok ürünün de Çin gibi ülkelerden getirildiğini belirtmekte fayda var. Casper ‘ın bilgisayar üretim tesisleri, yıllık yaklaşık olarak 1 milyon bilgisayar üretebilecek kapasite sahiptir. Gerek Casper bilgisayar kullanıcıları olsun, gerekse de Casper telefon ve tablet kullanıcıları Casper müşteri hizmetleri numarasına bağlanıp bilgi talebi, görüş ve önerilerini paylaşmak isteyebilirler. Bunun için sizlere Casper ile ilgili iletişim bilgilerini aktaralım.

 

Casper Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetleri E-mail Adresi:

info@casper.com.tr

 

BENZER FİRMALAR


POPULER LİNKLER

ÇOK ARANANLAR