sipariş hattı

8

Kas, 2017

Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma


by Müşteri Temsilcisi Telekomünikasyon 38966
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 oy, Puan: 3,40 / 5)
Loading...

Avea müşteri hizmetleri GSM Operatörlerinden biridir. Türkiye de yer alan GSM operatörlerinin bir çoğuna iletişim hizmeti vermektedir. Avea müşteri temsilcisine direk bağlanma sorunu yaşayanlar için temsilcisine direk bağlanabileceğiniz yönetimi paylaşıyoruz. Öncelikle avea müşteri hizmetlerine kısayol ile zaman kaybetmeden telefonda uzun süre beklemeden bağlanmak oldukça mümkündür.

Öncelikle telefonunuzu yanınıza alın. Doğru ve aşağıda yer aldığı şekilde tuşlama yaptığınız taktirde hiç bekleme yapmadan direk müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma için;

İlk olarak avea müşteri hizmetleri telefonu olan 444 1 500 telefon numarasını çevirin. Eğer operatörünüz değil ise, 444 1 444 aracılığı ile avea müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Sinyal sesini duyar duymaz hiç beklemeden direk 2 ve 0 tuşlarına 1 ‘er saniye arayla basın.

444 1 444 arayarak direk bağlandıysanız eğer; 2 tuşuna 2 kere ve hemen 0 tuşuna basarak bağlanabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

türknet müşteri hizmetleri telefon numarası
  1. ekrem kaçar yorumu:

   arabistanda kullanmak için hat almak istiyorum ama size bi ulaşamıyorum

  2. ilyas ceylan yorumu:

   543 655 99 74 nolu hattımı taşımak istemiştim evraklarımıda gönderdim ama halen hiçbir sonuç yok eger gecikirse vaz geçecegim çünkü şu an madur durumdayım öbür operetöre yükleme yapmadım gececegim diye ama sizdede bir sonuç yok irtibat no 543 655 99 74

  3. ELİF ÇETİN yorumu:

   turkselden bıkıp geçtim ama siz bin beter çıktınız ..Allah sizin …. bela okumayam şimdi … ben günlükburcu kabul etmedim ama hergün geliyor ..üstelik ben terazi burcuyum gelen koç ..iptal etmeye çalışıyorum 1 saattir iptal de olmuyor ..ne şekilde iptal edileceği neden gelen mesajın altında yazmıyor ..HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN

  4. adem yorumu:

   agzınıza saglık al benden de ikimisli

  5. ferit öntepeli yorumu:

   hesaplı 300 dakika tarifesini kullanıyorum 9 tl idi şimdi bazı aylar 12 tl ye 300 dakika ücret kesiyorlar bir bilgi vermiyorlar lütfen ilgililere duyurulur.

  6. hayri yorumu:

   iki saat oldu müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum bu nasıl bir hizmet


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR