sipariş hattı

20

Mar, 2018

ALTINYILDIZ CLASSICS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Alışveriş 2979
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 oy, Puan: 3,00 / 5)
Loading...

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Erkeklerin yıllardır tarzlarını en iyi ve en klasik çizgilerle gözler önüne seren Altınyıldız Classics, yolculuğuna başladığı 1952 yılından itibaren her zaman tüketiciyi ön plana alan bir yönetim anlayışı benimsedi. Bu sayede sektöründe kendine çok hızlı bir şekilde yer bulan Altınyıldız Classics, Türk kumaşını ve Türk tekstil ürünlerini dünya çapında tanıtmak için ihracat faaliyetlerine başladı. Kurulduğu andan bu yana sürekli bir büyüme grafiği çizen firma, siz değerli tüketicilerine çok daha hızlı ve çok daha fazla üretim yapabilmek için büyük bir üretim tesisine taşındı. Altınyıldız aynı zamanda Türkiye’de ISO 9001 belgesini almaya hak kazanmış ilk tekstil kuruluşu olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Dünyanın yünlü kumaş üretimindeki en büyük beş şirketinden biri olan Altınyıldız, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile pek çok erkek için vazgeçilmez bir marka olmuştur. 1997 yılında kadın modasını belirlemek için de kolları sıvayan Altınyıldız, NetWork markasını yaratarak kadın hazır giyim sanayiinde de var olduğunu tüm dünyaya gösterdi. Üretimini yaptığı kumaşları ve hazır giyim ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç eden Altınyıldız, hem Türk adını uluslararası düzeyde duyurması hem de gerçekleştirdiği ihracatlar sayesinde ülkemize kazandırdığı ihracat gelirleri ile Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmuştur. Her zaman tüketicileri için en iyi ve en kaliteli ürünü üretme çabasında olan firma günümüzde pek çok markasıyla modaya yön vermektedir.

Firmamız Altınyıldız ve diğer markalarımız ile ilgili detaylı bilgi almak ve online alışveriş yapmak için sizleri www.altinyildizclassics.com web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Bizlerle iletişime geçmek için destek@altinyildizclassics.com e-mail adresimize yazabilir ya da bizi 0850 455 56 57 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

  1. MEHMET DOĞAN yorumu:

   ALDIĞIM ALTINYILDIZ KABANIN FERMUARININ METALİ KOPTU ÜZERİNDE ALTIN YILDIZ YAZIYOR. ESPARK AVM DEDİ MAĞAZANIZA GİTTİM BİZ BURADA BUNLARDAN SATMIYORUZ BAŞKA YERLERDE ARAYIN DENİLEREK İLGİLENİLMEDİ. BEN KABANIMI O MAĞAZADAN ALMIŞTIM ANCAK MAĞAZA SATTIĞI ÜRÜNÜN ARKASINDA DURMAMAKTADIR.

  2. Mustafa Balcıoğlu yorumu:

   Ben altın yıldız mağazasından kaban bedeni küçük geldiği için oradaki arkadaşlar 3 gün içinde bunun 1 numara büyüğünü getireceğiz dediler tarih 12.01.2019 da şuan 21.01.2019 halen gelmedi başka mağazadan gelecek dediler bizi habire git gel yapıyorlar yalan söylüyorlar bunun gündeme alınmasını istiyorum Kayseri park mağazası Altınyıldız classics den şikayetçiyim

  3. adnan güven yorumu:

   Altınyıldız Classics Takım Elbise Pantolonunun Fermuarı Çalışmıyor!
   Oğlum Kayseri Forum’da bulunan Altınyıldız klasik mağazasından yaklaşık 45 gün önce bir takım elbise aldı. Pantolon fermuarının çalışmaması sebebi ile pantolonu mağazaya götürdü. Fermuar değişti. Mağaza terzisinin renk uyumsuz bir fermuar takması sebebi ile fermuar yeniden değişti. Eve getirdi. Elbiseyi giydi. Fermuarın altındaki kısımda yırtık olması sebebi ile oğlumdan kaynaklandığını düşünerek kendi terzime götürdüm. Tamir ettirmeyi istediğimi hatalarını söyledim. Bugün almaya gittim.

   Terzi bana fermuar bölümünün sökülmeden üst dikişle fermuarın yeniden dikildiğini, alt kısmında yırtılma sebebi ile Japon yapışkanı ile yapıştırdığı, yırtılmanın kaynağının terzi olduğu, fermuar kısmının alt bölümünün söküldüğünü yırtılan bölüme zikzak yapıldığını tespit ettiğini söyledi. Dikişi kardaklatıtığı, resimlerde dikişin altındaki yırtık bölüm, olması gereken yerden alta doğru inen dikiş ve tırtık bölüm görülmektedir. Ayrıca yapışkan bölüm yıkanmadığı için mevcuttur. Bu durumdan şikayetçiyim. Konu ile ilgili 4 resim ektedir. Sonuç olarak bizden kaynaklanmayan bu durum hakkında gerekli incelemenin yapılması ve mağduriyetimizin giderilmesi hususunda;
   Gereğini arz ederim.

   mağduriyetimizin giderilmesi hususunda;
   Gereğini arz ederim.


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR