sipariş hattı

23

Eki, 2017

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası


by Müşteri Temsilcisi Televizyon 4115
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, Puan: 4,67 / 5)
Loading...

A Haber kanalı sadece haber hattı olarak bilinmektedir. A Haber ‘de canlı ve tarafsız haberlerin yer aldığı programdır. Siz de A Haber kanalına WhatsApp İhbar hattından haber ihbarı yapabilirsiniz. A Haber Whatsapp İhbar Hattına ilgili şikayet, telefon görüşmesi, resimler, fotoğraf, ihbar videoları gönderebilirsiniz. A Haber sizin WhatsApp ihbar hatlarına gönderilen bütün ihbarları değerlendirerek gerekli görüdüğü bütün ihbarlara dönüş yapmaktadır.

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0 553 870 20 07

A haber ihbarları ile ilgili çıkan bütün haberleri A Haber kanalı yayınlarında izleyebilirsiniz. Sizinde ihbar etmek istediğiniz haber niteliği taşıyan bütün olaylar ile ilgili delilleri ihbar hattına görebilirsiniz.

BENZER FİRMALAR

  1. Mahmut akbana yorumu:

   Merhabalar ben bir vatandaş olarak sayın cumhurbaşkanım başkanımızın çıkmasını istiyorum inşallah çıkar Allahını izni ile ülkemiz geriye gitmez bundan sonra Allah yardımcısı olsun insallah

  2. Merhaba yorumu:

   Watzap hattı çıkmadı

  3. svs yorumu:

   Sayın a.haber calışanları öncelikkle sizinle iletişim sağlamamıza yarrdımcı olduğnuz için çok teşekkür edrerim.
   eğer mümkünse isteğim bekçi mülakatlarını geçtik ama yedek listesinde yer almaktayız yani alınacak bekçi alımlarına gırmek istıyoruz emek verdık gece gunduz çalıştık yedek listesınde olup bu mesleğe atanamayacaksak yedek listesinde olmanın ne anlamı olur kı boşuna umut bağlıyoruz sizden ricam yedek olarak yeni açılacak 10.000 bekçi alımlarında bizede hak versinler kazandık sonuçta bize de haberinizde yer verirseniz çok memnun olurum belki sizler sayesinde bir şansımız olur şimdiden teşşekür ederim saygılar..

  4. Seyyah yorumu:

   Ahaber RJ çalışanı artık kelime ve cümle hatası yapmaktan vazgeçmez mı yahu. Hastaneye ( astane), gibi ya eksik ya fazla veya tamamen yanlış yazım. Hiç mi okula gitmedin RJ!

  5. muhsin yorumu:

   Öncelikle merhaba ben mardin’den Muhsin Çakar Trafik kazası sonucu iki bacağımı dizüstü kaybettim protez bacaklara ihtiyacım var maddi durumum iyi olmadığından yaptıramıyorum sesimi duyurursanız mutlu olurum. Masrafı yaklaşık yüzaltmış binden fazladır .sesimi Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a iletirseniz sevinirim


  POPULER LİNKLER

  ÇOK ARANANLAR